טיפולי המרפאה
ד"ר לרנר לרפואת משפחה, ומתמחה ברפואה אסתטית למעלה מ-20 שנה.
לרשימת הטיפולים המלאה

דלקת תת עורית

טיפול נכון בעור דוחה צלוליטיס ומחלות עור אחרות
טיפול נכון בעור דוחה צלוליטיס ומחלות עור אחרות
טיפול נכון בעור דוחה צלוליטיס ומחלות עור אחרות
טיפול נכון בעור דוחה צלוליטיס ומחלות עור אחרות

דלקת תת עורית היא דלקת שנוצרת בשכבות התחתונות של העור, הטיפול בה הוא בדרך כלל תרופתי. אנשים רבים נוטים לבלבל בין המושג דלקת תת עורית לבין צלוליטיס שהוא תופעת עור, שאינה דלקתית ואינה מסוכנת, אך בעלת השלכות רבות.

חלק גדול מהאוכלוסיה סובל מתופעת הצלוליטיס שבאה לידי ביטוי בהתגבשות העור לכדי תצורה של תפוז, בדרך כלל באיזורי האגן, היריכיים והבטן ומהווה מחזה לא אסתטי.

צלוליטיס היא תופעה שפוגעת גם בנשים וגם בגברים והיא מחמירה לאורך זמן. הגורמים המרכזיים בהיווצרותה של התופעה טמונים במבנה גנטי, העדר פעילות גופנית, אורח חיים שאינו בריא ומתח נפש.

למרות שלא מדובר בתופעה שיש בה בכדי להזיק לבריאות הפיזית שלנו, היא בהחלט פוגעת באיזון הנפשי, בבטחון העצמי ובדימוי העצמי שלנו. אין סיבה לחיות במבוכה כשיש פתרונות יעילים וזמינים.
 

טיפול בצלוליטיס

הטיפול בצלוליטיס מצריך התמדה. הקפדה על פעילות גופנית, תזונה, שינה ושיפור אורח החיים יסיעו רבות לשיפור המצב, כאשר במקביל ישנן דרכים נוספות שתסייענה לכם לקבל תוצאות מיידיות יותר. סכין הניתוחים מאפשרת לקבל פתרון מהיר, אבל יש לתהליך השלכות וסיכונים. אנשים רבים נמנעים מפרוצדורות חודרניות ובצדק.

הטכנולוגיה מאפשרת במקביל להנות מטיפולים שאינם פולשניים. מדובר על טיפולים שהם אינם פולשניים, ואין להן השלכות בעייתיות. בדרך כלל מדובר על תהליך שכולל כמה טיפולים בתדירות לא גבוהה.

חזרה לעמוד טיפול בצלוליטיס