טיפולי המרפאה
ד"ר לרנר לרפואת משפחה, ומתמחה ברפואה אסתטית למעלה מ-20 שנה.
לרשימת הטיפולים המלאה

הסרת סימני מתיחה

העור שלנו הוא אמנם איבר אלסטי, אך הוא עלול להשבר לפעמים ועם הזמן הנטייה שלו לשבירה הולכת וגדלה. שבירת העור באה לידי ביטוי בהופעה של קמטים וסימני מתיחה. רובינו מכירים אותם, והם נוצרים כתוצאה מסיבות שונות. שינויים קיצוניים במשקל, אורח חיים לא בריא, גנטיקה וגורמים סביבתיים שונים פוגעים באיכויות של העור ומובילים לשבירה שלו לאורך הגוף שלו ובפנים בפרט.

הרכיב שאחראי על אלסטיות העור שלנו, וזה ששומר על האחדות שלו הוא הקולגן. ככל שאנחנו מתבגרים כמויות ייצור הקולגן בגוף פוחתות, לכך מצטרפים גם מזהמים וגורמים סיבבתיים שונים אשר פוגעים בפעילותו והאפקטיביות שלו. כאשר נפגע ייצור הקולגן נוצרים קמטים וסימני מתיחה בעור, בפנים ובגוף כולו.

למדע המודרני יש דרכים לסייע לגוף בשימור רמות הקולגן והפעילות שלו, ולטיפול בקמטים וסימני מתיחה בגוף.

טיפול בצלקות

סימני מתיחה וצלקות נכנסים תחת קטגוריות דומות, בעיקר באופן שבו הם נראים. אקנה הוא אחד הגורמים המרכזיים להיווצרות של צלקות ובעוד שתקופת הזמן הנפוצה של הופעת אקנה היא בגיל ההתבגרות, יש אנשים רבים שסובלים ממנו גם במהלך החיים הבוגרים שלהם.

אקנה היא דלקת העור וטיפול בה מצריך התערבות חיצונית.
 

ישנו מגוון של שיטות לטיפול בתופעות של סימני מתיחה וצלקות. מטפלת מוסמכת תוכל לפרוס בפניכם את שלל הטיפולים השונים ולסייע בבחירה של הטיפול המתאים ביותר.


חזרה לעמוד טשטוש והעלמת צלקות