טיפולי המרפאה
ד"ר לרנר לרפואת משפחה, ומתמחה ברפואה אסתטית למעלה מ-20 שנה.
לרשימת הטיפולים המלאה
עור יבש

טיפול בעור יבש

עור יבש
עור יבש

החלוקה לסוגי העור מתבססת גם על בסיס רמת הלחות שלו. עור יבש מאפיין אנשים רבים ובעוד שחלקם סובלים מעור יבש לאורך כל הזמן, ישנו חתך רחב למדי באוכלוסיה של אנשים שסובלים מהתייבשות של עור בעונות ופרקי זמן מסויימים.

עור יבש הוא אור שאינו מאוזן, עלול להתאפיין באדמומיות, התנפצות של העור, קילופים, פריחה וגירוד. מלבד נטייה טבעית, ישנם גורמים רבים שמקורם בהיווצרותו של עור יבש. באופן כללי, עור יבש הוא עור חסר לחות. למעלה משבעים אחוזים מהגוף שלנו מכילים נוזלים והעור, שמהווה את האיבר הגדול ביותר של הגוף מגיב מיידית למחסור בלחות. בנוסף, תזונה לקויה, אורח חיים לא בריא, חשיפה לשמש ועוד מגוון של גורמים נוספים מעודדים היווצרותה של התופעה.

תחזוקה של עור בריא

בכדי להבטיח עור בריא, חיוני וזוהר יש להקדיש לו תשומת לב כל הזמן. בדיוק כמו כל דבר בחיים, אם אנו רוצים להבטיח את שלמותו עלינו לטפח אותו. שמירה על שגרת חיים בריאים היא הבסיס להכל, אך בנוסף לזה ישנם טיפולים ופרוצדורות שונות שניתן לעשות בכדי להעניק לעור את כל מה שחסר לו בצורה מרוכזת ומבוקרת.
עור יבש יכול להיווצר באיזור הפנים ובכל איזור אחר בגוף וסוג הטיפול יותאם בהתאם לאיזור בגוף, הסיבה להיווצרותו ונסיבות נוספות.


חזרה לעמוד חידוש והצערת העור