טיפולי המרפאה
ד"ר לרנר לרפואת משפחה, ומתמחה ברפואה אסתטית למעלה מ-20 שנה.
לרשימת הטיפולים המלאה

מתיחת פנים ללא ניתוח

טיפול חדשני וייחודי בארץ
טיפול חדשני וייחודי בארץ
טיפול חדשני וייחודי בארץ
טיפול חדשני וייחודי בארץ
התוצאה מיידית לטווח הקרוב וגם לטווח הרחוק.
טיפול חדשני וייחודי בארץ

״חוטי מינט״ זאת טכנולוגיה חדשה של הרמה ושיפור מראת הפנים שהגיעה לישראל מדרום קוריאה.
הרמת הפנים נעשית באמצעות החוטים מסוג "מינט" (MINT), העשויים מחומר פולידרוקסנון (Pdo). החומר מוחדר ללא התערבות ניתוחית פולשנית, נספג תוך שישה חודשים עד שנה מרגע הטיפול ואינו משאיר צלקות או סימנים.
טיפול חדשני בארץ שכבר הוכיח את עצמו במזרח אירופה ובמזרח הרחוק: הטיפול נקרא טיפול מתיחת עור ללא ניתוח בחוטים.

מדובר על חוטים כירורגיים קוריאניים שעשויים מחומר המשמש לתפירת איברים פנימיים בניתוחים כירורגיים המכונה POLIDIOXANON, החומר יציב בתפירה וסטרילי ואינו גורם לאלרגיות ו/או תופעות לוואי באזור הפנים או הגוף. הפרוצדורה יכולה להיעשות במרפאה רגילה כיוון שאין צורך בחדר ניתוח. האפקט המתקבל הוא מתיחת פנים ללא ניתוח או מתיחת העור בגוף, והוא מיידי וגם לטווח ארוך יותר.
 

MINT - כיצד זה עובד?


החוט שהוכנס נשאר בתוך הריקמה (פנים, צוואר, גוף, ידיים, רגליים,בטן, מותניים) גורם להגברת מיקרוסרקולציה ובנייה של קולגן מחדש. התפירה יציבה ואז החוט שנשאר מסייע במיצוק עור הפנים או הגוף ומהווה את תהליך מתיחת הפנים או העור ללא ניתוח.
ישנם כארבעה גדלים של החוטים ומתאימים אותם לפי האיזור המבוקש. אין התוויות נגד לשילוב החוטים עם טיפולים אסתטיים אחרים, אולם לא תמיד ניתן לבצעם יחדיו בו זמנית. כך האפקט עשוי להיראות מספק יותר בפנים או בעור הגוף.

הטיפול עצמו קיים כבר כמה שנים אך חוטים שאני משתמשת ברמפאה בסביבות השנה האחרונה,

מה ההבדל בין החוטים השונים ומזה בכלל?

חוטים שהיו היו קבועים אצל המשתמשים כעת -זמניים שנספגים במשך שנה וחצי החוטים נקראים מזו-טרד ,קוראנים הם המקור לפי מדע של דיקור קוראני של שנים קודמות וזה לא קשור לחוטים אחרים -aptosלמשל גם פעילות אחרת וגם טכניקה אחרת ללא תופעות לוואי ללא התוויות נגד לכל אחד - כמו כן, מאוד אינדיבידואלית